zaba logo

Tenisový oddíl

TJ Sokol Brno Žabovřesky

MEMORIÁL MILANA PASTORA

O víkendu 5.-8.7.2017 proběhl již 30. rořník tohoto turnaje. V pátek 4.8.2017 bylo losování jednotlivců za účasti vedoucího kanceláře JTS Jiřího Hanáka. V sobotu v 9.00 hod. slavnostně turnaj zahájil místostarosta TJ Sokol Žabovřesky br. Jaroslav Brož, který vzpomenul na osobnost našeho bývalého člena br. Milana Pastora. Chceme poděkovat všem hráčům za účast v turnaji. V letošním roce byla výjimečná - 40 mužů a 16 žen. Vítězem dvouhry muřů se stal Petr Šmíd z Bosonoh, který ve finále porazil Tomáše Neuera ze ŽLTC. Vítězkou dvouhry žen se stala Dominika Hrabalová z Classicu Brno, ta porazila ve finále Alenu Ditu Lakomou z Olomouce. Ve čtyřhře mužů zvítězila dvojice Milan Juřička z TJ Komín a Martin Cikl ze ŽLTC Brno, která porazila dvojici Marek Šrom a Radek Židlík. Všem srdečnš blahopřejeme.