Novinky TJ

Kromě stálých návštěvníků Wilsonova lesa málokdo ví, že v prázdninovém období na tenisových dvorcích TJ Sokol Žabovřesky dochází k nečekané změně. V průběhu roku mohou návštěvníci lesa ze stezky procházející kolem tenisových dvorců sledovat na dvorcích číslo 5 a 6 individuální výuku a tréninky chlapců i dívek ve školním někdy i předškolním věku....

Výbor TJ Sokol Brno Žabovřesky si Vás dovoluje pozvat na schůzi tenisového oddílu, která se bude konat jako schůze volební a to ve čtvrtek 21. září 2023 v 18.00 hodin v klubovně tenisového oddílu TJ Sokol Brno Žabovřesky

Srdečně zveme všechny členy našeho tenisového oddílu na tradiční Mašličkový turnaj, který se bude konat v sobotu 23. září 2023 od 10:00. Chceme vytvořit skvělý den plný tenisového vzrušení a zábavy a rádi bychom Vás měli u toho!

O víkendu ve dnech 22. a 23.7. 2023 se na tenisových dvorcích TJ Sokol Žabovřesky v areálu pod Wilsonovým lesem uskutečnil již 36 ročník tenisového turnaje – Memoriál Milana Pastora.

Vážení členové tenisového oddílu, prosíme o doplacení členských příspěvků za rok 2023 v náhradním termínu daném župou pro tenis do 30. 6. 2023. Příspěvky je možno zaplatit na níže uvedený účet nebo případně v hotovosti správci. Kdo nebude mít zaplaceno, tak bohužel přestává být členem ČOS i tenisového oddílu.