Zahajujeme venkovní sezónu: Rezervujte si kurt!

11.04.2024

S radostí vám oznamujeme, že naše tenisové kurty jsou téměř připravené a od pondělí 15.4. plánujeme spustit venkovní sezónu. Areál bude otevřený od 9:00 do 20:00. Doufáme, že nám počasí vydrží a budeme se moci na kurtech setkávat co nejčastěji.

Nový rezervační systém: Připravili jsme pro vás nový rezervační systém. Členům, kteří již zaplatili plné příspěvky, jsme vytvořili přihlašovací údaje, které byste měli najít ve svém emailu. Pokud jste přístupové údaje nedostali, napište nám, a společně to vyřešíme.

Doplatek plných příspěvků: Členové, kteří zaplatili pouze udržovací poplatek a nyní si chtějí doplatit plné příspěvky, prosím, pošlete peníze na náš účet. Pokud budete potřebovat potvrzení o platbě, napište email na ucetni@sokolzabovresky.cz a naše účetní vám pošle fakturu, kterou můžete uplatnit u své zdravotní pojišťovny.

Rezervace kurtů: Od letošní sezóny si budete jako člení moci rezervovat kurt až 5 dní dopředu. V systému budete schopni uvést, s kterým členem jdete hrát, a ten o rezervaci dostane automatický email. Pokud půjdete hrát s hostem, systém umožní i tuto variantu. Rezervační systém jsme otevřeli i pro veřejnost, ale ti si budou moci kurty rezervovat pouze 2 dny dopředu.

Těšíme se na společné tenisové zápasy!