První tenisová brigáda: Společným úsilím k čistým kurtům

23.03.2024

V sobotu se na místních tenisových kurtech uskutečnila první tenisová brigáda, které se zúčastnilo více než 20 nadšených členů klubu. Díky společné práci a vynikající organizaci bylo dosaženo skvělých výsledků. Tenisové kurty a jejich blízké okolí byly důkladně vyčištěny od opadaného listí a staré antuky. Celou brigádu doprovázelo krásné slunečné počasí, které přispělo k příjemné atmosféře.

Níže naleznete galerii osmi fotografií z dnešní brigády, které zachycují nejen tvrdou práci účastníků, ale i radost a spokojenost z dobře odvedené práce. Fotografie jsou svědectvím toho, že když se spojí dobrá vůle a týmový duch, lze dosáhnout skvělých věcí.

Další brigáda je naplánována na pátek 29.3. od 9:00 hodin. Tentokrát se bude pokládat nová antuka, a proto vyzýváme členy, aby přišli a přiložili ruku k dílu. Vaše pomoc je neocenitelná a společně můžeme zajistit, že naše kurty budou v nejlepším možném stavu pro nadcházející sezónu.